Top
فیلتر روغن خودرو -تندر 90 -سرکان

فیلتر روغن خودرو -تندر 90 -سرکان

تعویض به موقع فیلتر روغن ضمن کاهش مصرف سوخت، باعث افزایش شتاب و عمر موتور خودروی شما می شود. استفاده از فیلتر اصلی خودرو بدلیل جلوگیری از هزینه های تعمیرات بسیار بصرفه می باشد. عدم کیفیت در این محصول باعث بروز خسارات جدی به موتور خودرو می شود.


ناموجود

عدم کیفیت در این محصول باعث بروز خسارات جدی به موتور خودرو می شود.

اکثر فیلترهای ارزان قیمت از جنس کاغذ و مقوا ساخته شده‌اند. فیلترهای کاغذی معمولا قابلیت جذب ذراتی به بزرگی ۴۰ میکرون به بالا را دارند.
فیلترهای پیشرفته و مرغوب‌تر از ترکیب الیاف کاغذ و سلولز و یا الیاف کاغذ و سلولز و فایبر گلاس ساخته می‌شوند. این فیلتر‌ها قابلیت جذب ذراتی به کوچکی ۵ تا ۱۰ میکرون رانیز دارند. این فیلتر معمولا دارای سطح تماس بیشتری هستند که باعث می‌شود ظرفیت فیلتر بالا برود.

کلیه فیلترهای مرغوب در حال حاضر برای به دام انداختن ذرات ۷ تا ۱۰ میکرونی در تلاش هستند. به همین دلیل است که شما برای یک فیلتر خوب می‌بایست هزینه‌ای تا ۳ برابر یک فیلتر کاغذی عادی پرداخت نمایید.

همچنین فیلترهای جدید بنا به دارا بودن ظرفیت بالا‌تر مناسب برای بکار بردن برای روغن‌های سینتتیک می‌باشند چرا که روغن‌های سینتتیک مدت بیشتری (در حدود ۱۵۰۰۰ کیلومتر) درون موتور می‌توانند روغنکاری نمایند در حالیکه فیلترهای کاغذی معمولی نهایتا تا ۶۰۰۰ کیلومتر می‌توانند قبل از پر شدن کار نمایند. پس با خرید فیلتر اورجینال نیاز به تعویض 2 باره فیلتر نیست و تا 20000 کیلومتر نیاز به تعویض ندارد.

مشخصات فنی

  • نوع معمولی
  • مدل استوانه ای
  • مناسب برای رنو تندر 90 (L90) - ساندرو - استپ وی
  • ساخت کشور ایران

نظرات کاربران

نظر بدهید