Top

تشخیص خرابی خودرو

 • 1

 • 8 روش برای تشخیص ایراد کمک فنر خودرو

  8 روش برای تشخیص ایراد کمک فنر خودرو

  8 روش برای تشخیص ایراد کمک فنر خودرو را میخواهیم در ذیل مورد بحث و بررسی قرار دهیم که کمک فنر به عنوان یکی از اجزای مهم تشکیل دهنده خودرو میتواند باعث ایجاد رانندگی لذت بخش تر و آرام تر شود که به توضیح آن در ذیل خواهیم پرداخت.


  ادامه مطلب

 • روغن سوزی خودرو، علائم و رفع آن

  روغن سوزی خودرو، علائم و رفع آن

  روغن سوزی یکی از دلایل مهم کم کردن روغن موتور خودرو و همچنین افزایش آلودگی محیط زیست و همچنین عدم گرفتن معاینه فنی خودرو می شود که دلیل آن از عوامل خرابی واشر های موتور و دیگر عوامل است که ما قصد داریم به ان بپردازیم.


  ادامه مطلب

 • علت های لاستیک سایی در خودرو

  علت های لاستیک سایی در خودرو

  لاستیک یکی از اجزای مهم در خودرو است که خرابی و ترکیدی آن در حین حرکت باعث حوادث ناگواری من جمله چپ کردن خودرو خواهد شد حال میخواهیم در این بخش به عوامل و علل لاستیک سایی در خودرو بپردازیم و آن را در اسرع وقت رفع کنیم که به شرح ذیل توضیح حواهیم داد.


  ادامه مطلب

 • 5 راه برای تشخیص تمام شدن لنت ترمز

  5 راه برای تشخیص تمام شدن لنت ترمز

  سیستم ترمز جزو ضروری‌ترین اجزا یک خودرو است. این سامانه که توسط قطعات زیادی تولیدشده و بسته به نوع خودرو، مکانیسم پیچیده یا ساده‌ای دارد، از تعدادی قطعات مصرفی تشکیل‌شده که طبیعتاً باید در بازه‌های زمانی مناسب تعویض شوند.

  در این بخش قصد داریم عواملی را که نشان‌دهنده اتمام لنت‌های ترمز است را معرفی کنیم. اتمام لنت ترمز می‌تواند خطرات جانی برای رانندگان و سرنشینان به وجود آورد.

  ادامه مطلب